قابل توجه آقا پسرهای دم بخت!!!!!!!!!!!
#1
خجالت کشیدن از پرسیدن سوال، از بزرگ ترین اشتباهاتی است که می توانید انجام بدهید. اشتباهاتی که ممکن است به قیمت همه عمرتان تمام شود. پس خجالت و رودربایستی را کنار بگذارید و واقعا دو تا فهرست درست کنید. فهرستی از عقاید خودتان که به طرف مقابل برای شناخت تان کمک می کند. فهرستی از سوال که به خودتان برای شناخت طرف کمک می کند. برای نوشتن این فهرست، به این سوال ها فکر کنید. 
[تصویر:  438574_827.jpg]درباره خانواده- نظر تو در مورد زندگی مشترک یا مستقل از خانواده ها چیست؟ آیا تصمیم داری بعد از ازدواج مستقل از خانواده باشی؟- خانواده تو در مورد استقلال ما چه نظری دارند و آیا این اجازه را به تو می دهند؟ آیا خود تو توانایی عاطفی و روانی مستقل شدن از والدین خود را داری؟ آیا بیش از حد به آنها وابسته نیستی؟- ممکن است به خاطر رهاشدن از شرایط خانوادگی ازدواج کنی؟درباره چرایی ازدواج- آیا ممکن است به خاطر نگرانی از بالارفتن سنت ازدواج کنی؟ آیا ممکن است به خاطر گریز از تنهایی ازدواج کنی؟- آیا انگیزه ات از ازدواج به خاطر نیاز خودت است یا به دلیل وسوسه ها یا فشار دیگران می خواهی ازدواج کنی؟- آیا تردیدی هم درخصوص ازدواج داری؟ چه تردیی داری؟ آیا حاضری درخصوص تردیدت با طرف مقابل صحبت کنی؟درباره هدف و آرزو- هدف هایت در زندگی تا به حال چه بوده اند و بعد از این چه خواهند بود؟- هدف هایت را اولویت بندی کن و بگو.- چه آروزهایی داری؟ از چه چیزهایی خوشت می آید؟ چه چزهایی را دوست داری که داشته باشی. آرزو داری که چه چیزهایی در زندگی ات اتفاق نیفتد؟درباره علایق و ارزش ها- چه چیزهایی برای تو مهم هستند در حدی که به آنها می گویی ارزش؟ اولویت ارزش های تو چیست؟- چقدر مذهبی هستی؟ خانواده ات چطور؟


- به چه چیزهایی علاقه داری؟ (مسافرت، شغل، مطالعه، فرزندپروری و...)


[تصویر:  438576_814.jpg]درباره ملاک های ازدواج- به نظرت همسر ایده آل چه جور آدمی است؟ آیا همیشه همین طور فکر می کردی؟ خانواده ات در این مورد چه فکری می کنند؟ آیا تفاوتی در نظرات تو و خانواده ات در مورد همسر ایده آل وجوددارد؟- قبل از من هم به خواستگاری کس دیگری رفته ای (و یا قبل از من هم خواستگار داشته ای؟)، دلیل رد آنها چه بوده است؟- نظرت در مورد جذابیت ظاهری/ باطنی طرف مقابل چیست؟- خصوصیات فردی مانند چاقی و لاغری، زیبایی، قد و وزن چقدربرایت مهم است؟ آیا طرف مقابل خود را از این لحاظ می پسندی؟- چه نقطه قوت ها و چه نقطه ضعف هایی در طرف مقابل می بینی؟درباره شغل- الان درآمد ماهیانه ات چقدر است؟ آیا از عهده تامین زندگی بر می آیی؟- در مورد کارکردن زن در بیرون خانه چه نظری داری؟- اگر به ناچار شوهر یا زن به خاطر شغلش به جای دیگری منتقل شد، تو چه خواهی کرد؟درباره آینده- نظرت در مورد زمان بچه دار شدن چیست؟ نظر خاصی داری؟ چرا؟- می خواهی چقدر با خانواده ات ارتباط داشته باشی؟ اگر لازم باشد بین خانواده و همسر یکی را انتخاب کنی چه کار می کنی؟- آیا در مورد خانه، ماشین، شهر محل سکونت... نظر خاصی داری؟- نظرت در مورد تقسیم کار در منزل چیست؟ نظرت در مورد کمک به همسر در امور منزل چیست؟- اگر یک وقتی در مورد تفریح آخر هفته اختلاف پیدا کنیم، چطور به تفاهم می رسیم؟- تا چه حد در تصمیم گیری هایت مستقل عمل می کنی؟ در تصمیم گیری هایت تا چه حد با دیگران مشورت می کنی؟ تا چه حد در تصمیم گیری ها از همسرت کمک خواهی گرفت؟- اگر اشکالی در طرف مقابل دیدی چه طور مطرح می کنی تضادهای بین خودت و طرف مقابل را چه طور برطرف می کنی؟- نظرت درمورد مراسم و تشریفات ازدواج چیست؟ چقدر خرج کنیم؟ در این مورد چقدر با خانواده توافق داری؟- به طور کلی در مورد مسائل جنسی در زندگی زناشویی چه نظری داری؟- اگر مشکلی بین تو و همسرت پیش بیاید، آن را چگونه برطرف می کنی؟درباره شخصیت- چند تا دوست صمیمی داری؟ کالا آدم معاشرتی ای هستی یا نه؟- چه بیماری هایی تا به حال داشته ای؟ سلامت روانی ات چطور است؟- به نظر شما چه اشکالاتی هست که از همین الان نباید در طرف مقابلت وجود داشته باشد؟- محل کار و زندگی ات کجاست، در کجا تحصیل کرده ای؟ آیا امکان تحقیق در محل کار، تحصیل و زندگی ات وجود دارد؟درباره عشق- میزان دوست داشتن هر کدامتان نسبت به طرف مقابل چقدر است؟ - راه های نشان دادن علاقه و محبت کدام ها هستند؟ فکر می کنید تا چه حد باید احساسات و محبت را نسبت به همسرت بیان کنی؟- وقتی از کسی ناراحت می شوی، چه می کنی؟


- به نظرت نشانه های علاقه همسرت چیست یا چه باید باشد؟
بیشتر از همه مواظب باشید چایی رو نریزه رو سرتون  Laughing
[تصویر:  438575_198.jpg]
[تصویر:  download_1_.jpg]تحت فشار و حرارت خیلی زیاد بی ارزش ترین چیز یعنی ذغال به با ارزش ترین چیز یعنی الماس تبدیل میشه.پس از سختی های زندگی نترسیم.
پاسخ
سپاس شده توسط: LeilA ، yasaman khanoom


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اقدام عجیب و غیر قابل تصور مرد استرالیایی LeilA 0 600 09-13-2014، 01:10 PM
آخرین ارسال: LeilA
  ماشین لباسشویی تاشو قابل حمل +عکس LeilA 0 507 09-11-2013، 12:14 AM
آخرین ارسال: LeilA
  لباسی که بجای" نامزد "پسرهای مجرد را درآغوش می گیرد LeilA 0 577 07-24-2013، 03:39 AM
آخرین ارسال: LeilA
  شوهرتان را پولدار کنید (قابل توجه خانم ها) LeilA 0 589 07-21-2013، 04:37 PM
آخرین ارسال: LeilA

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


تبلیغات متنی