صلوات فرستان چقدر فواید داره؟
خواص صلوات صلوات فرستادن بر حضرت محمد(ص) ((اللهم صلی علی محمد و آل محمد)):

1. پیامبر اكرم (ص) فرمودند:هر كس صلواتی بفرستد حق تعالی ثواب هفتاد شهید را به او میدهد و او را از گناهان بیرون میاورد مانند روزی كه از مادر متولد شده است.

2. وقتی چیزی را فراموش كردید بر من صلوات بفرستید كه موجب یاد آمدن آن چیز خواهد شد.

3.كسی كه به پیامبر اكرم (ص)در هنگام نوشتن صلوات بفرستد(صلوات مكتوب)مادامی كه نام حضرت درآن نوشته به چشم می خورد ملائكه برای او طلب رحمت و استغفار میكنند.

4. پیامبر اكرم (ص):از جبرئیل پرسیدم محبوب ترین اعمال كدام است؟پاسخ داد:صلوات و درود فرستادن بر شما ای محمد!و محبت علی ابن ابیطالب(ع).

5. صلوات بر من و اهل بیت من نفاق را از بین میبرد.

6. كسی كه گل سرخ (گل محمدی)را ببوید و بر من آل من صلوات نفرست بر من جفا كرده است.

7. صلوات و درود بر من نور و روشن صراط است.

8. گمراه ترین انسانها كسی كه نام من پیش او بر زبان آید ولی بر من صلوات نفرستد.

9. هر كس یكصد بار بر محمد و آل محمد درود فرستد خداوند یكصد حاجت او رابرآورده میسازد.

10.هر كس هزار بار در روز جمعه بر من صلوات بفرستد خطایای هشتاد ساله اش آمرزیده می شود.

11.نزدیكترین شخص به من در روز قیامت كسی است كه صلوات بیشتری بر من بفرستد.

12. امام رضا (ع):صلوات بر محمد آل محمد در همه جا و هنگام عطسه كردن وزیدن باد و ذبح گوسفند واجب است .

13. امام صادق(ع):در قیامت هیچ عملی برتر و گرامی تر از صلوات بر محمد و آل محمد نیست.

14.هر كس در هر صبح ده مرتبه و در شام ده مرتبه بر من صلوات بفرستد من او را دریابم در وقتی كه محتاج به آن باشد.

15. هر كه گلی را بگیرد و ببوید و بر دیده ها بگذارد و صلوات بفرستد هنوز بر زمین نگذاشته باشد كه گناهانش آمرزیده می شود.

16. امام محمد باقر(ع):سنگین ترین عملی كه در روز قیامت در ترازوی اعمال گذاشته میشود درود بر محمد(ص) و اهل بیت اوست.

17. امام صادق(ع):كسی كه صد مرتبه بگوید(یا رب صلی علی محمد و آل محمد)خداوند یكصد حاجت از حوائج او از جمله سی حاجت دنیوی برآورده میشود.

18. هر كس بین نماز ظهر و عصر بر پیغمبر و آلش درود بفرستد آن درود برابر هفتاد ركعت نماز خواهد بود.

19.حضرت علی (ع): هر كس سه مرتبه صلوات بفرستد خداوند حاجتش را برآورده می سازد.

20.كسی كه بر من صلوات بفرستد ولی بر آل من صلوات نفرستد(صلوات ناقص)بوی بهشت را استشمام نخواهد كرد.

صلوات:بهترین هدییه از طرف خداوند به انسان

صلوات:تحفه ای از بهشت

صلوات:روح را جلا میدهد

صلوات:عطریست كه دهان را خشبو میكند

صلوات: نوری در بهشت

صلوات: نور پل صرات

صلوات:شفیع انسان

صلوات:ذكر الهی

صلوات:موجب كمال نماز

صلوات:موجب كمال دعا و استجاب آن

صلوات:موجب تقرب انسان است

صلوات:سپری در مقابل آتش جهنم

صلوات:انیس انسان در عالم برزخ و قیامت

صلوات:جواز عبور انسان به بهشت

صلوات:انسان را در سه عالم بیمه میكند

صلوات:از جانب خداوند رحمتاز سوی فرشتگان پاك كردن گناه از سوی انسان دعای مستجاب شده

صلوات:برترین عمل در روز قیامت

صلوات:سنگین ترین چیزی كه در قیامت به میزان عرضه می شود

صلوات:محبوب ترین عمل

صلوات:آتش جهنم را خاموش میكند

صلوات:زینت نماز است

صلوات:گناهان را از بین میبرد

صلوات:فقر و نفاق را از بین میبرد

صلوات:بهترین داروی معنوی است

باذكر صلوات:غم و اندوه را از بین میبرد

با یك صلولت:نوری در بهشت برای خود بیافرینید

با یك صلولت:گناهان خود را پاك وتولد دیگر برای خود به وجود آورید

با یك صلولت:پاداش هفتادو دو تن از شهیدان را به ارمغان بیاورید